Kampanyalar

İndirim Fırsatı

Çok-Satanlar

Bitmeden Al!

Cilt-Bakımı

Güzellik Deposu

Bitkisel-Yağlar

Doğal Çözümler

Bitki-Çayları

Hep Formdasın

Takviye-Gıdalar

Güç Kat Kendine

Vitamin-ve-Mineraller

Vücudun İhtiyacı

Kozmetik-Ürünler

Doğal Güzelleş

Parfümler

Doğru Frekans

İade ve Değişim Şartları

Ürün iade veya değişimi için ürün ile birlikte ürün faturasının da firmamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Faturasız iade veya değişim yapılmamaktadır.

Aldığınız her ürün, üretici veya ithalatçı firmanın garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü; ürün faturası ve sipariş numaranızı içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Müşteri; ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanım dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren otuz (30) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Okluzal, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

İade edilecek ürünler; kullanılmış ve tekrar satılamayacak durumda olduğu takdirde iade kabul edilememektedir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Dikkat:  Ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel yukarıda belirtilen süreler dâhilinde kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı