Kampanyalar

İndirim Fırsatı

Çok-Satanlar

Bitmeden Al!

Cilt-Bakımı

Güzellik Deposu

Bitkisel-Yağlar

Doğal Çözümler

Bitki-Çayları

Hep Formdasın

Takviye-Gıdalar

Güç Kat Kendine

Vitamin-ve-Mineraller

Vücudun İhtiyacı

Kozmetik-Ürünler

Doğal Güzelleş

Parfümler

Doğru Frekans

MÜŞTERİ HİZMETLERİ POLİTİKASI

 

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

Hepsi Bitkiden olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla daha da ileriye taşımaktayız. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

Erişilebilirlik

 

Müşterilerimiz, şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedir.

Bilgiye Ulaşılabilirlik

 

Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde sitemizin S.S.S linkinden, telefonla yada online destek talepleri ile ulaşabilmektedir.

Hızlı Geri Bildirim

 

Müşterilerimiz tarafından iletilen tüm başvuruların ve taleplerinin en kısa sürelerde cevaplandırılmasına önem verilmektedir.

Çözüm Odaklılık

 

Sitemizin S.S.S bölümünde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda makaleler oluşturmaktayız. Müşterimizin bilgi servisimizi araması sonuncunda etkin çözümler üretmekteyiz.

Objektiflik

 

İletilen tüm başvurular objektif bir çerçevede ele alınıp değerlendirilmekte ve çözüm sürecinde de objektiflik kriterleri esas alınmaktadır.

Gizlilik

 

Müşteri başvuruları esnasında elde edilen kişisel bilgilerin kullanımı yasalarla sınırlı olup, gizlilik prensibine bağlı kalınmaktadır.

Müşteri Odaklılık

 

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.

İnisiyatif Kullanma

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız gerekli durumlarda inisiyatif kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.

Müşterinin Sürece Katılımı

 

Müşterilerimiz, ilettikleri şikayetlerin değerlendirmesi ve çözüm aşamalarıyla ilgili en etkin şekilde bilgilendiriliyor, kendilerinin sürece aktif olarak katılımları sağlanıyor.

Denetime Açıklık

 

Müşterilerimiz, tarafından yapılan başvuruların değerlendirmesi, çözüm aşamaları, çağrı talepleri ve sonuçları raporlanıyor ve izleniyor.

Kurum İçi Bilgilendirme

 

Şirketimizde müşteri şikâyetleri konusu ilgili teknik çözüm ekibimizle paylaşılıyor ve takip ediliyor.

Sürekli İyileştirme

 

Müşterilerimiz den gelen öneri ve düşünceler titizlikle değerlendiriliyor ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılıyor.

Bilinçli Kullanıcı

 

Devamlı öğrenmeye ve eğitimi amaç edinmiş kurumumuz, bizden ürün satın almış veya almamış kullanıcılara bilinçli ürün kullanımında katkıda bulunmak için blog sayfasından tavsiyelerde bulunulmakta ve bilgilendirme yapmaktadır.